personel kontrol sistemleri ile işletmelerde çalışan personelleri parmak izi okuyucu,kartlı gecis sistemi ve yuz tanima sistemleri ile takip sistemi burada
Turkish English

 0543 524 04 04  0212 222 24 42  0216 577 68 45      Parmak İzi Tanıma Sistemi ile personel takibi burada

EN İYİ ÜRÜN EN İYİ FİYATA PARMAK İZİ OKUYUCU 499,00 TL

Bizi Takip edin

Personel Takip sistemi cihazlarında Bizi tercih edenler "Kalite Asla TESADÜF Değildir"

Neden biz

GÜVENLİK MARKET 1992 Yılında,Otomasyon, Elektronik güvenlik Bina Kontrol sistemleri ve Personel Takip sistemleri alanlarında İthalat satış ve teknik hizmet veren bir firma olarak kurulmuştur.

Şirketimiz müşterilerinin, Personel Takip sistemleri çözümlerine ilişkin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayarak, güvenilir, kalıcı ve yenilikçi bir işbirliği içinde sunulan hizmetlerden en yüksek katma değeri sağlamaktayız.

Çünkü biz  %100 Türk Sermayeli teknoloji şirketiyiz.

Personel Takip sistemleri sektörünün her alanında müşterilerine hizmet veren ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir firma olarak, memnuniyet düzeylerini verilen hizmetin yapısına ve türüne bağlı olarak farklı yöntemler aracılığı ile düzenli olarak ölçebilen bir firmayız.

Ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunan, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde, sürdürülebilir gelişmeyi yaşam şekli yapan, teknoloji ve kalite açısından sektöründe lider bir kuruluş olarak hedefimiz müşterilerimize en yüksek faydayı sağlayacak ürün ve hizmetleri en iyi çözüm ortağı olarak sunmak ve sürekli müşteri memnuniyetini sağlamaktayız.

Parmak İzi Tanıma Sistemi ile geliştirdiğimiz Türkçe yazılımlarımız ile kullanıcıların doĞru ve hızli bilgi edinmelerini sağlamak en büyük amacımızdır.

 

ÜCRETSİZ DESTEK HİZMETİ  
ÖMÜR BOYU GARANTİ
 ÖMÜR BOYU LİSANS      
İADE GARANTİSİ  
ÜCRETSİZ TEST İMKANI
SATIN ALDIĞINIZ TÜM ÜRÜNLER İÇİN FİRMAMIZDAN SINIRSIZ TEKNİK DESTEK HİZMETİ ALABİLİRSİNİZ BU DESTEK SAAT SINIRLAMASI OLMAKSIZIN TÜM SATIN ALINAN ÜRÜNLER İÇİN GEÇERLİDİR
TÜM ÜRÜNLERİMİZ ÖMÜR BOYU İMALAT MONTAJ VE ÜRETİM HATALARINA KARŞIN GARANTİ ALTINDADIR. BU GARANTİ TÜM PARMAK İZİ OKUYUCU CİHAZLARIN ALGORİTMALARI VE DİĞER AKSAMLARI İÇİN GEÇERLİDİR.
SATIN ALDIĞINIZ PERSONEL TAKİP YAZILIMI ÖMÜR BOYU LİSANS GARANTİSİ ALTINDADIR. MÜŞTERİLERİMİZDEN YILLIK BEDEL VE YA LİSANS YENİLEMESİ ADI ALTINDA MÜŞTERİDEN HERHANGİ BİR BEDEL TALEP EDİLMEMEKTEDİR.
 TÜM PERSONEL TAKİP SİSTEMİ CİHAZLARIMIZ YASAL SÜREÇ GARANTİSİ ALTINDADIR VE ZAMAN İÇERİĞİNDE GEREK SATIN ALMA POLİTİKASİ İÇİNDE GEREKSE YASAL MEVZUATIN BELİRLEDİĞİ SÜRE İÇERİSİNDE ÜRÜNLER KOŞULSUZ İADE ALINMAKTADIR.
 FİRMAMIZ % 100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ ESAS ALMAKTADIR KARŞILIKLI GÜVEN DOĞRULTUSUNDA SATIN ALMAK İSTEDİĞİNİZ BİR ÜRÜNÜ EĞER DENEYİP TEST EDEREK SATIN ALMAK İSTERSENİZ BU İMKAN SİZE HER HANGİ BİR BEDEL TALEP ETMEDEN SUNULA BİLİNMEKTEDİR 

Personel Takip Sistemi satiş ve servis bölgelerimiz

Personel Takip sistemleri, personel takip sistemi fiyatlari, personel takip sistemi firmalari, istanbul personel takip sistemi, izmir personel takip sistemi firmaları, ankara personel takip sistemi firmalari, personel takip sistemi Ankara , personel takip sistemi Konya, personel takip sistemin Denizli,  personel takip sistemi Tekirdağ, personel takip sistemi Adapazarı, personel takip sistemi Bursa, personel takip sistemi izmir, personel takip sistemi Antalya, personel takip sistemi Balıkesir, personel takip sistemi Elazığ, personel takip sistemi Malatya, personel takip sistemi Adıyaman, personel takip sistemi trabzon, personel takip sistemi samsun, personel takip sistemi manisa, personel takip sistemi Erzurum, personel takip sistemi Bilecik, personel takip sistemi K.maraş, personel takip sistemi Gaziantep, personel takip sistemi Adana, personel takip sistemi Tarsus, personel takip sistemi Zonguldak, personel takip sistemi Artvin, personel takip sistemi Diyarbakır, personel takip sistemi Van, personel takip sistemi Kıbrıs, personel takip sistemi Çorlu, personel takip sistemi Çerkezköy,personel takip sistemi Silivri, personel takip sistemi kayseri, personel takip sistemi düzce. Edirne'den Van'a kadar binlerce referans test etti onayladı sorunsuz kullandı ve bize teşekkür etti, sizde bizi tercih edin hizmetin, kalitenin ve fiyat avantajının farkını yaşayın.

TÜRKİYE'NİN TÜM İL VE İLÇELERİNE PERSONEL TAKİP SİSTEMİ HİZMETİ VERMEKTEYİZ