personel kontrol sistemleri ile işletmelerde çalışan personelleri parmak izi okuyucu,kartlı gecis sistemi ve yuz tanima sistemleri ile takip sistemi burada
Turkish English

 0543 524 04 04  0212 222 24 42  0216 577 68 45      Parmak İzi Tanıma Sistemi ile personel takibi burada

EN İYİ ÜRÜN EN İYİ FİYATA PARMAK İZİ OKUYUCU 499,00 TL

Bizi Takip edin

Personel Takip sistemi cihazlarında Bizi tercih edenler "Kalite Asla TESADÜF Değildir"

insan kaynaklari için personel takip sistemi avantajlari nelerdir

Bilgisayar bağlantılı personel takip sistemleri günümüzde bir çok irili ufaklı işletmeler tarafından kullanılmaktadır. gelişen teknoloji ile bu tür sistemlerde oldukça iyi bir konuma gelmiştir, eski analog saatlerin yerini almıştır, bu sistemlerin en büyük avantaji bilgisayar ortamında kullanılmaları ve anında rapor alınabilme özellikleridir. ik departmanın istemiş olduğu raporları anında çıkartabilmelerinden dolayı ve işlerin rahatlaması ve hızlanmasından ötürü bilgisayar bağlantılı personel takip sistemleri PDKS insan kaynakları departmanlarınca tercih edilmektedir. firmaya özgür personel takip yazılımı ile çalışma saatleri özel statüde ayarlanabilmektedir. bu saatlerde çalışma saatlerinde belirli sure otomatk olarak ayarlanmakta ve süre kontrolu yapılabilinmektedir. örnegin 8.00 olan bir çalışma saatinde personel 07.30 da erken gelse bile sistem bunu otomatik olarak 8 olarak ayarlayabilmektedir. bu tur hileli durumların önüne gecebilmek için bu çalışma saatleri tarafımızdan ozel olarak dizayn edilebilinmektedir. bu tur uygulamalar firmaya özel sözleşme karşılığı yapılmaktadır.

 

Personel Takip Sistemi satiş ve servis bölgelerimiz

Personel Takip sistemleri, personel takip sistemi fiyatlari, personel takip sistemi firmalari, istanbul personel takip sistemi, izmir personel takip sistemi firmaları, ankara personel takip sistemi firmalari, personel takip sistemi Ankara , personel takip sistemi Konya, personel takip sistemin Denizli,  personel takip sistemi Tekirdağ, personel takip sistemi Adapazarı, personel takip sistemi Bursa, personel takip sistemi izmir, personel takip sistemi Antalya, personel takip sistemi Balıkesir, personel takip sistemi Elazığ, personel takip sistemi Malatya, personel takip sistemi Adıyaman, personel takip sistemi trabzon, personel takip sistemi samsun, personel takip sistemi manisa, personel takip sistemi Erzurum, personel takip sistemi Bilecik, personel takip sistemi K.maraş, personel takip sistemi Gaziantep, personel takip sistemi Adana, personel takip sistemi Tarsus, personel takip sistemi Zonguldak, personel takip sistemi Artvin, personel takip sistemi Diyarbakır, personel takip sistemi Van, personel takip sistemi Kıbrıs, personel takip sistemi Çorlu, personel takip sistemi Çerkezköy,personel takip sistemi Silivri, personel takip sistemi kayseri, personel takip sistemi düzce. Edirne'den Van'a kadar binlerce referans test etti onayladı sorunsuz kullandı ve bize teşekkür etti, sizde bizi tercih edin hizmetin, kalitenin ve fiyat avantajının farkını yaşayın.

TÜRKİYE'NİN TÜM İL VE İLÇELERİNE PERSONEL TAKİP SİSTEMİ HİZMETİ VERMEKTEYİZ